Spor Camiamıza Hayırlı Olsun

YASKF (Yozgat Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu) tarafından Üye Spor Kulüplerimizin üyeleri, yöneticileri, teknik heyet, antrenörleri, sporcuları ve yakınlarının araçlarını kapsayan indirimli akaryakıt protokolünü Federasyon Başkanı Sayın M. Hakan BEKTAŞ ile Efendiler Petrol, Tarım Ürünleri ve Aletleri Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi arasında imzalamış olup, Yozgat Merkez Sanayi Sitesi karşısında bulunan EFENDİLER PETROL istasyonundan indirimli bir şekilde alabilirler. Spor camiamıza hayırlı olsun.

A. TARAFLAR:
YASKF (Yozgat Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu)
Efendiler Petrol, Tarım Ürünleri ve Aletleri Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

B. AMAÇ:
YASKF (Yozgat Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu) tarafından Üye Spor Kulüplerimizin üyeleri, yöneticileri, teknik heyet, antrenörleri, sporcuları ve yakınlarının EFENDİLER PETROL’den alacakları; her türlü yakıt hizmetlerinden ve bu hizmetlere uygulanacak fiyat tarifelerinin ve ödeme esaslarının tespiti ile; YASKF (Yozgat Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu) tarafından Üye Spor Kulüplerimizin üyeleri, yöneticileri, teknik heyet, antrenörleri, sporcuları ve yakınlarının düzenlen iş bu Protokol ile en uygun şekilde ARAÇ YAKITI hizmeti almalarını sağlamak.

C. KAPSAM:
Efendiler Petrol, Tarım Ürünleri ve Aletleri Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi hizmeti sunucusunun; bu hizmetlerini sunmakta olduğu merkez ve/veya varsa başka şubeleri yapılanmalarının tamamında geçerli olmak üzere; YASKF (Yozgat Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu) tarafından Üye Spor Kulüplerimizin üyeleri, yöneticileri, teknik heyet, antrenörleri, sporcuları ve yakınlarının kapsar.

D. FİYATLANDIRMA/İNDİRİM ORANLARI:
Efendiler Petrol, Tarım Ürünleri ve Aletleri Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi tarafından aşağıda verilen hizmetlerde indirim uygulanmaktadır.

1) Motorin Pompa Fiyatı Üzerinden %9
2) Benzin Pompa Fiyatı Üzerinden %5
3) LPG Pompa Fiyatı Üzerinden %16

NOT: Fiyatlarda zam veya indirim olması durumunda güncelleme yapılacaktır.

Efendiler Petrol, Tarım Ürünleri ve Aletleri Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi verilen hizmetler, indirim oranları (sunulan hizmetler ve indirimli fiyatlarını /indirim oranlarını gösterir tablo) her yıl yenilenerek; YASKF (Yozgat Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu) ile yazılı olarak paylaşılır. YASKF (Yozgat Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu) bildirilen yeni fiyatlandırma /indirim oranlarını içeren tablo’yu; indirimleri/indirim oranlarını yeterli bulmayarak düzeltme(Eksiltme) talebinde bulunabilir, Tarafların oranlar üzerinde mutabık kalmaları koşuluyla, protokol yürürlükte kalmaya devam eder.

Yeni oranlar protokole ek teşkil eder. Taraflar Protokol’ü tek taraflı olarak sonlandırma hakkını saklı tutar.

İş bu Protokol 07.08.2021 tarihinde imza edilmiştir. İmza tarihinden itibaren 31.12.2021 tarihine kadar yürürlüktedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir